1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Scott Melker Dikkat Çeken Altcoin Paylaşımları

Scott Melker Dikkat Çeken Altcoin Paylaşımları

Kripto para piyasalarının tanınan analisti Scott Melker, kripto para kullanıcılarını oldukça heyecanlandıracak bir analiz paylaştı. Melker, şu sıralar 7 altcoinde long olduğunu dile getirdi. Ünlü analist Scott Melker, bu altcoinlerde çok güçlü bir yükseliş potansiyelinin olduğunu vurguladı. Kripto para  piyasalarında yaptığı analizlerle her seferinde kullanıcıları heyecanlandırmaya başaran Scott Melker, lripto para piyasalarında “The Wolf of All Streets” lakabıyla anılıyor.

featured

Kripto para piyasalarında yaptığı başarılı analizler sonucu “The Wolf of All Streets” lakabı ile anıl Scott Melker, yine kripto para kullanıcılarını heyecanlandıracak analizlerini paylaştı. Melker, şu sıralar 7 altcoinde long olduğunu dile getirdi. Usta analist, bu altcoinlerde çok güçlü yükseliş potansiyeli olduğunu da vurguladı. Bu açıklamalar sonrası kripto para piyasalarına büyük heyecan hakim oldu.

Melker ADA, EOS, ETH, LTC ve XRP Altcoinlerine Dilkkat Çekti

Usta analist Scott Melker, yeni bir altcoin sezonunda yüksek karlar getireceğine inandığı iki büyük ve üç orta büyüklükteki kripto paraları açıkladı. Melker konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Şu anda düşük kaldıraçla ADA (Cardano), EOS, ETH (Ethereum), LTC(Litecoin) ve XRP’de (hedefe ulaştıktan sonraki başlangıç pozisyonunun bir parçası) long (uzun) pozisyonlarım var… Altcoin sezonu her an bitebilir, bu yüzden yapabiliyorken gidiyorum.” ifadelerine yer verdi.

Melker: “BTC İzin Verirse Bu Kez Gerçekten Gidebilir”

“The Wolf of All Streets” lakaplı usta analist Melker, aynı zamanda yükseliş momentumu belirtileri göstermeye başladığını dile getirdiği Polkadot (DOT) altcoinini de işaret etti. Usta analist Melker, konuyla ilgili açıklamasında; “RSI direnci kırdı, genellikle fiyat bunu takip ediyor. Zaten bu devasa yükselişin farkındayım. Ancak Bitcoin izin verirse bu kez gerçekten gidebilir.” sözlerine yer verdi.

Scott Melker BTC’nin Piyasa Hakimiyeti Endeksine Dikkat Çekti

Merkezi olmayan (DeFi) finans varlıkları ile ilgili ünlü analist Scott Melker, Compound’un (COMP) borç verme protokolü konusunda da yükselişe geçtiğini dile getirdi. Scott Melker, bir diğer yandan yatırımcıların, altcoinlerin Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye hazır olup olmadığını öngörmek için kullandıkları BTC’nin piyasa hakimiyeti endeksi’ni işaret etti. Melker, BTC’nin piyasa hakimiyeti endeksinin %66,35’lik oranın altında kaldığını vurguladı. Scott Melker’e göre, bu durum devam ettiği sürece 7 altcoinin yükselmesi için daha fazla yer var demektir.

Melker, Destek Seviyesinin Kırılma Sebebini Açıkladı

Bitcoin’in piyasa hakimiyeti endeksi %66,35’in altında kalmaya devam ettiği sürece 7 altcoinin yükseleceğini dile getiren “The Wolf of All Streets” konuyla ilgili açıklamasında; “BTC’nin piyasa hakimiyeti endeksi, potansiyel olarak buradaki desteği kırıyor. Bu durum devam ederse, kısa vadede altcoin ticareti yapmak için en azında devam eden bir fırsatımız olacak. Düşmeye devam ederse, tam gelişmiş altcoin sezonu olur.” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yap

Yorum Yap