1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Sekiz Ayda 10 Bin Doları 1 Milyon Yapan Yatırımcı Gündemde

Sekiz Ayda 10 Bin Doları 1 Milyon Yapan Yatırımcı Gündemde

Sosyal medya platformlarındaki en popüler kripto para traderları arasında gösterilen Waro, BTC fiyatlarında dün yaşanan hızlı artışın ardından milyoner oldu. 2020 yılının Mart ayında 10 bin dolar sermayesiyle yatırım yapmaya başlayan ünlü trader, 8 ayda 1 milyon dolar sermayeye ulaşmayı başardı.

featured

Kripto para piyasalarında yatırımcıların yakından takip ettiği traderlar, dikkat çekici kazançlar elde etmeye devam ediyor. Son yılların en popüler kripto para yatırımcılarından olan ve sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesi edinen Waro, kripto para topluluğunun gündemine damgasını vuran bir yatırım başarısı daha ortaya koydu. Mart 2020’de küçük bir sermaye ile yatırım yapmaya başlayan dünyaca ünlü trader, aradan geçen 8 aylık sürede yatırımını 1 milyon dolar sermayeye taşımayı başardı.

BTC fiyatlarının 18 bin dolar barajını aşmasıyla birlikte Bitcoin yatırımcıları, son 30 gün içinde yüzde 60 oranında kazanç elde etmiş oldular. Binance’in ünlü vadeli işlem traderları arasında adından sıkça söz ettiren Waro, piyasada yaşanan bu hareketliliği fırsat bilerek yüz binlerce dolar kazanç elde etti. Waro’nun bugün itibarıyla paylaştığı tweet ile artık resmen bir milyoner olduğunu duyurdu.

Bitcoin Bir Ayda Yüzde 60 Kazandırdı

Bitcoin fiyatlarının an itibarıyla 18 bin doların üzerine çıkması ile kripto para yatırımcıları son bir aylık süre içinde ciddi kazanç elde etmeye başladı. İki gün içinde hem 17 bin dolar hem de 18 bin dolar seviyelerini aşmayı başaran Bitcoin aynı zamanda tüm zamanların piyasa değeri bakımından en yüksek seviyesine ulaşarak yeni bir rekora imza atması da dikkat çekti. Bu gelişmeler kripto para piyasalarında doğru adım atan yeni milyonerlerin doğmasına vesile oldu.

2020 Mart’ta 10 Bin Dolar Sermaye

Bu milyonerlerden biri de 2020 yılı Mart ayında vadeli işlem yatırımı yapmaya başlayan Waro oldu. Twitter platformunda en ünlü kripto para traderlarından olan Waro, mart ayında 10 bin – 12 bin dolar gibi görece küçük çaplı bir sermaye ile vadeli işlem ticareti yapmaya başladı. Spot piyasaya göre çok daha riskler barındıran vadeli işlem piyasası, kripto para yatırımcısını daha fazla riske soktuğu gibi ona daha fazla oranda kazanç da sağlamış oldu.

Yatırımını 1 Milyon Dolara Kadar Çıkardı

Waro’nun, vadeli işlem yaparak yüzde kaç oranında kazanç sağladığı Binance Futures profilinden görülebiliyor. Verilere göre ünlü yatırımcı, sadece geçtiğimiz gün içinde 160 bin dolardan fazla para kazandı. Günlük kazancı yüzde 17 seviyelerinde olan ünlü kripto para yatırımcısının aylık kazanç oranı ise yüzde 116 seviyesine çıkmış durumda.

Vadeli işlem piyasasında bu şekilde bir kazanç yakalayan Waro, 8 ay önceki 10 bin dolarlık sermayesini katladıkça katlayarak bugün 1 milyon dolara çıkarmayı başardı. Sadece 8 ayda bu başarıyı gösteren Waro, kripto para yatırımcılarının büyük takdirini topladı.

Yorum Yap

Yorum Yap