1. Anasayfa
  2. Diğer Coinler

Swarm Coin

Swarm Coin ne işe yarar? Swarm Coin nerede ve nasıl kullanılır? Swarm Coin nasıl alınır? Birçok kişi az bilinen coin hakkında ayrıntıları merak ediyor. Yazımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz.

Swarm Coin

Swarm Coin, kısaca SWM oluşturmanın amacı, ERC-20 yardımcı program belirteci tarafından desteklenen, dijital menkul kıymetler için blok zinciri agnostik bir açık altyapı sağlar. Token ihraççıları, herhangi bir entegre blok zincirinde (Ethereum, Stellar veya TRON) bir güvenlik jetonu çıkarırken SWM hissesini alır ve SWM, Pazar Erişim Protokolünü (MAP) koruyan ve dijital menkul kıymetlerin uyumlu transferini kolaylaştıran Swarm Masternode’lara sahip olmak ve bunları işletmek için hisseye alınır.

Swarm Coin Nerede Kullanılır?

Swarm Coin’in nerede ve nasıl kullanıldığı merak edilmektedir. Token sahipleri, ağın topluluk yönetişimi için SWM’yi kullanabilir. Swarm Coin, MAP ağındaki hizmet sağlayıcılarla para toplama ve anlaşma için diğer birçok kripto para biriminin yanı sıra kullanılabilmektedir. Swarm’ın vizyonu, varlıkların tokenleştirilmesini teşvik ederek ve destekleyerek ve ücretsiz altyapı sağlayarak finansal yatırım fırsatlarına erişimi iyileştirmektir.

Swarm Pazar Erişim Protokolü Nedir?

Swarm için oluşturulan Pazar Erişim Protokolü (MAP), birlikte çalışabilirliğe odaklanan ve gizliliği korurken jeton çıkaranların, yatırımcıların, borsaların ve yeterlilik sağlayıcılarının karşılaştığı mevcut verimsizlikleri ve zorlukları çözmek için tasarlanmış bir güvenlik belirteci protokolüdür. MAP, Swarm dışındaki platformlar aracılığıyla verilen güvenlik belirteçleri dahil olmak üzere, birden çok blok zincirinde ve tüm belirteçler için bunu kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Swarm’ın Yardımcı Yazılımı İçin Temeller Nelerdir?

Swarm Coin için oluşturulan yardımcı yazılım aşağıdaki maddeler doğrultusunda yürütülmektedir.

  • Masternode Payı: Masternode operatörleri, güvenlik belirteçleri için merkezi olmayan altyapı oluşturma ve sürdürme taahhüdünde bulunan SWM’yi hisseler. Operatörler, Swarm temel yazılımını çalıştırdıkları ve işlemleri doğruladıkları için ödüller kazanırlar.
  • İhraç Payı: Token ihraççıları, yükseltilen fonların serbest bırakılmasını tetiklemek, güvenlik belirteçlerini basmak ve SWARM ağı tarafından sağlanan hizmetlere erişmek için başarılı bir STO’dan sonra SWM’ye pay verir. Stake edilen tutarlar, jeton ihraç edenlerin gözetiminde kalır ve yatırımın ömrü sonunda serbest bırakılır.
  • Yönetim: Stake etme, ana düğümler ve ödülleri etkileyen politika kararlarına katkıda bulunmalısınız. SWM’niz sizin oyunuzdur ve SWM token sahibi topluluğu tarafından ağın yönetişimi, Swarm Organizasyonunun temel hedefidir.

Swarm Coin Nasıl Satın Alınır?

Kanada doları veya kripto para birimi karşılığında SWM’nin nasıl satın alınacağına dair adım adım talimatlar aşağıda verilmiştir.

Swarm Fund, Swarm Fund, SWM ticker sembolünü kullanarak ticaret yapan tanınmış bir kripto para birimidir. Swarm Fund, 2017/09/07 tarihinde kurulmuştur. Coinsquare bu belirteci desteklemese de BTC, ETH ve XRP gibi herhangi bir büyük kripto para birimi veya Kanada doları, ABD doları ve Euro gibi fiat para birimi için diğer ticaret platformlarında satın alınabilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir