1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Türkiye’nin En Büyük Bitcoin Borsası Yeni Yüzüne Kavuştu!

Türkiye’nin En Büyük Bitcoin Borsası Yeni Yüzüne Kavuştu!

Türkiye’nin en büyük dijital para işlem platformu olarak adından sıkça söz ettiren Paribu’da değişim zamanı! Kurumsal web sitesini ve mobil uygulamasının arayüzünü yenileyen Paribu, artık hem masaüstünde hem de mobil ortamlarda çok daha kullanışlı bir tasarıma sahip oldu. Altyapısı geliştirmeleri de yapılan web sitesinde daha pratik bir arayüzle hizmet vermeye devam ediyor.

turkiyenin-en-buyuk-bitcoin-borsasi-yeni-yuzune-kavustu

Paribu, Türkiye’nin en büyük dijital varlık platformu olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. “Yarının dünyası bu!” sloganıyla uzun yıllardır kripto paraları daha erişilebilir bir varlık haline getirmek için köklü çalışmalar yapan Paribu’nun yenilenen ara yüzünde işlemler çok daha kolay bir şekilde yapılabilir hale geliyor.

Yeni ara yüzde en çok dikkat çeken değişiklik, Piyasalar sayfasında yapıldı. Bilindiği üzere kripto para alım ve satım işlemlerini yatırımcılar için çok daha kolay hale getirmek için yola çıkan Paribu, yapılan bu değişiklikler sayesinde kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunuyor. Kripto para alırken ya da satarken limit, piyasa veya koşul seçeneklerinin yanı sıra artık 6 saatlik, 1 günlük, 7 günlük ve 1 aylık 3 aylık, 6 aylık fiyat grafiklerine de kolaylıkla erişim sağlanabiliyor.

Ücretsiz Başvuru Yapma İmkanı

Paribu’nun yenilenen ara yüzü ve görsel tasarımı sayesinde hesap yönetimi de çok kolay bir hale geldi. Anasayfa, Hesabım, Kolay Al – Sat ve Cüzdan gibi bağlantı sayfalarının baştan aşağı yenilenip değiştiği yeni ara yüzün beraberinde pek çok olanak getirdiği görülüyor. Bunlar arasında en çok dikkat çeken ise geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyurulan Paribu Card’a başvuru ekranı.

Kripto para cüzdanıyla online platform üzerinden alışveriş yapma imkanı sunan Paribu Card için başvuru ekranı, web sitesi üzerinden kullanıma açıldı. Ayrıca 1 Ocak 2021 tarihine kadar yapılacak başvurularda, Paribu Card çıkarmak ve bu avantajlı karta sahip olmak tamamen ücretsiz olacak.

Paribu Mobil Uygulamasında Köklü Değişiklikler

Türkiye’nin en büyük dijital varlık işlem platformu Paribu’nun iOS ve Android için sunduğu mobil uygulaması da güncelleme alarak yeni görünümüne kavuştu. Güncelleme notları da hem Paribu’nun internet sitesinden hem de mobil uygulama mağazasından kullanıcıların bilgisine sunuldu. Güncelleme sonrasında yenilenen ara yüzle kripto para işlemlerini çok daha kolay yapmak mümkün hale geliyor. Kripto para hesabı açarak yatırımlarını blockchain teknolojisine taşımak isteyen yerli yatırımcılar bu şekilde kullanışlı ve avantajlı bir platformun sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabiliyor.

Paribu Uygulaması Güncelleme Notları

Yenilenen ara yüz üzerinden kripto para alım ve satım gibi yatırım işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yüksek bir performansa sahip yeni eşleşme mortuyla işlemlerinizi eskisinden daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kripto paraların fiyat performanslarını günlük, haftalık, aylık, 3 aylık ve 6 aylık grafikler halinde inceleyebilirsiniz. Daha pratik ve kullanışlı hale getirilen “Kolay Al – Sat” seçeneği sayesinde sadece TL veya kripto para miktarı belirleyerek anında kripto para işlemleri yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap