1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Tyler Swope Bitcoinlerini Sattı!

Tyler Swope Bitcoinlerini Sattı!

Ünlü analist Tyler Swope geçtiğimiz günlerde şaşırtan açıklamalarda bulundu. Yükselişi devam eden Bitcoin’lerini sattığını söyleyen Swope yerine altcoin aldığını açıkladı. Tyler Swope Bitcoin portföyünden yaptığı satış ile Kleros (PNK) ve OctiFo altcoinlerine yatırım yaptı. Swope düşük değerli bu altcoinlerde yükseliş beklediğini açıkladı.

featured

Başarılı kripto analistlerinden biri olan Tyler Swope geçtiğimiz gün Bitcoin’lerini sattığını açıkladı. Ünlü analistin Bitcoin yükselişine dair birçok olumlu yorumun yapıldığı bugünlerde Bitcoin’lerini satması şaşkınlık yarattı. Swope sattığı Bitcoin’lerin yerine altcoin aldığını açıkladı. Ünlü analistin hangi altcoinlere yatırım yaptığı ise merak konusu oldu.

Dünyanın en başarılı analistleri arasında gösterile Tyler Swope Bitcoin’lerini satarak Kleros (PNK) ve OctiFo (OCTO) altcoinlerine yatırım yaptığını duyurdu. Şuanda değeri son derece düşük olan bu altcoinlere yatırım yapması, kripto para camiasında şaşkınlık yarattı. Tyler Swope yatırım yaptığı Kleros ve OctiFo altcoinlerinde büyük bir sıçrama beklediğini açıkladı.

Tyler Swope: Kleros’ta Güçlü Potansiyel Görüyorum

Ünlü kripto para analisti Tyler Swope sattığı Bitcoin’lerin bir kısmını düşük değerli bir altcoin olan Kleros’a yatırdı. Kitle kaynak kullanımına dair çevrimiçi bir anlaşmazlık çözme protokolü olan Kleros’a yatırım yapan Swope, PNK’de potansiyel gördüğünü açıkladı. Tyler Swope, Kleros’un DeFi, tahmin piyasaları ve kamu malları finansmanını kapsayacak şekilde genişlediğini belirtti. Swope açıklamasınde merkezi olmayan anlaşmazlık çözüm katmanında yükselişe geçtiğini söyledi. Kleros’un yükselişinden son derece emin konuşan Swope, büyük oyuncularında Kleros piyasasına girdiğini açıkladı. Tyler Swope’un PNK tokeni üzerindeki iddiaları ve beklentileri kripto parar camiasında dikkat çekti. Kleros piyasasına giren büyük oyuncunun kim olduğu ise merak edilidi.

Jimmy Ragosa’da Kleros’ta Oyuncu

Tyler Swope’un Kleros piyasasına güvenini tazeleyen büyük kripto para yatırımcısının Jimmy Ragosa olduğu anlaşıldı. CosenSys’in eski ürün lideri ve yöneticisi olan Jimmy Ragosa’nın da Kleros piyasasında oyuncu olması dikkat çekti. Swope böylesi büyük bir oyuncunun piyasada bulunmasının da altını çizdi.

Jimmy Ragosa’nın tek katılımının Kleros olmadığı da ortaya çıktı. Büyük oyuncu Ragosa Uniswap (UNİ), Ome (OMEN), Gnosis (GNO) altcoinleri de yatırım yaptığı alanlar arasında yer alıyor. Tyler Swope konu ile ilgili yakın zamanda birçok başka katılımında gerçekleşeceğini açıkladı.

OctiFo Üzerinde Yükselişe Geçmek Mümkün Mü?

Tyler Swope, sattığı Bitcoin’lerle yatırım yaptığı diğer alanı da OctiFo olarak açıkladı. OctiFo’nun da büyük bir potansiyeli olduğunu söyleyen Swope, yakında yükselişe geçeceğini belirtti. Swope OCTO ‘nun arkasındaki ekibin yaptığı çalışmalarla ilgili ayrıntıları da paylaştı. Swope güçlü bir potansiyeli olduğunu düşündüğü OctiFo kripto para birimi ile ilgili arkasındaki ekibin kripto para biriminin varlıklarını boşaltmaması için çok fazla çaba sarf ettiğini de belirtiyor.

Portföyünün Küçük Kısmını Yatırdığını Açıkladı

Tyler Swope’un potansiyel gördüğünü açıklamasına rağmen birçok yatırımcı Bitcoin’lerini satarak yatırım yapmasına şaşırmıştı. Ancak Swope portföyünün çok küçük bir kısmını yatırdığını açıklayarak kripto para camiasını rahatlattı.

Yorum Yap

Yorum Yap