1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin

Ünlü Analist: BTC Boğa Döngüsü Yüz Milyarlarca Dolar Akacak!

Popüler kripto para analisti Pierre Rochard Bitcoin ve boğa döngüsü ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. BTC için akıl almaz seviyeler paylaşan Rochard, 100 bin doların boğa döngüsü senaryolarında çok küçük hedef kalabileceğini ifade etti. Pek çok kişinin satmamak üzere BTC aldığını ifade eden Rochard, döngüde kripto para piyasasına yüz milyarlarca dolar akabileceğini belirtti.

Ünlü Analist: BTC Boğa Döngüsü Yüz Milyarlarca Dolar Akacak!

Ünlü kripto para analisti Pierre Richard önemli açıklamalarda bulunarak popüler kripto para Bitcoin’in sonraki boğa döngüsünde olası hedeflerini anlattı. BTC için inanılmaz seviyeler ve beklentiler içerisinde olan Rochard, pek çok analistin aksine 100 bin doların BTC için çok düşük olduğunu belirtti.

Pierre Rochard: Bu Döngüde 100 Bin Dolar BTC Tahminleri Düşük Kalır!

BTC analizlerini açıklayan Pierre Rochard, sıradaki boğa döngüsünün daha uzun olacağını ve Bitcoin fiyatı için 6 haneli rakamları neden beklediğini açıklarken, olası yükseliş ve düzeltme senaryolarını çizdi. Yeniden 100 bin dolar BTC tahminini düşük bulduğunu ifade eden Rochard, “Bunun çok düşük olduğunu düşünüyorum. 100 bin dolar, yani şu anda bulunduğumuz noktadan 5 kat daha fazla ve eğer grafiğe bakacak olursanız bu gerçekten parabolik bir tepe değil! Teorilerimden biri, bu döngünün hepsinden daha uzun olacağıdır. Bu yüzden zirveye ulaşmamız daha uzun sürecek. Belki 100 bin dolarda bir düzeltme yaparız ve sonra 80 bin dolara düşer. Ama sonra başka bir tur atacağını düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Yeni döngünün oldukça uzun olacağını ifade eden ve 100 bin dolar BTC tahminini düşük bulan BTC stratejisti, nihai zirvenin tahmin edilemeyeceğini paylaştı. Rochard, “Sanırım bu döngünün nihai zirvesini vaktinden önce bilmek imkansız ve bu da beni ticaret yapan insanlar için endişelendiren şey. En yüksek 200 bin dolar olabilir. 400 bin veya 600 bin dolar olabilir.” ifadeleri ile gerçek BTC beklentilerini yansıttı.

Pierre Rochard: 36 Aylık Boğa Piyasasında Yüz Milyarlar Akacak!

Bitcoin’de sıraki döngünün belki de 3 yıl sürebileceğini ifade eden Pierre Rochard, kurumsal yatırımcıların daha fazla piyasaya girmesine ek olarak Paul Tudor Jones ve Stanley Druckenmiller gibi yatırımın efsanesi isimlerin BTC satın almasına değindi. Bahsedilen isimlerin de etkisi ile Rochard, “Piyasaya zaman ayırmaya çalışmak benim için nafile, çünkü önümüzdeki 18 ay veya çok uzun bir döngümüz varsa 36 ay içinde Bitcoin’e akan tam anlamıyla on milyarlarca, yüz milyarlarca dolardan bahsediyoruz. Bunun fiyatı nereye hareket ettirdiğini düşünün. Çünkü sahiplerinin uzun vadeli bir görüşü var.” ifadelerini kullandı.

Pierre Rochard: Asla Bitcoin Satış Yapmayacaklar

Piyasaya giren isimlerin daha az satış yapma eğilimi bulunduğunu ifade eden Rochard, “Bu döngüdeki alıcıların çoğu asla satış yapmayacaklar.” ifadelerini kullandı. Düşüncesini ifade ederken alıcıların zaten milyarder olduğuna değinen Rochard, “Eğer bir milyarderseniz ve Bitcoin satın alıyorsanız, fiyat 100 kat artarsa bu hala hayat değiştiren bir miktar değil. Hayatını değiştiren miktarın zaten vardı, değil mi?” dedi.

Yorum Yap