1. Ana Sayfa
  2. Analizler
  3. Ünlü Analist O Altcoinlerdeki Fırsatı Gösterdi

Ünlü Analist O Altcoinlerdeki Fırsatı Gösterdi

Kripto para piyasalarında altcoin rüzgarları esmeye devam ediyor. Kripto para sektöründe Bitcoin (BTC) yatırımları peş peşe açıklanırken, dün çok önemli bir altcoin kazancı ortaya çıkmıştı. Özellikle Polychain ve a16z şirketlerinin bazı altcoinlerden milyonlarca dolar kar etmesinden sonra birçok kripto para kullanıcısı dikkatini altcoinlere çevirdi. Özellikle 2020 yılında nokta atışı tahminleri ile şöhret olan başarılı analist Michael Van de Poppe de Twitter’da, bir altcoin ile ilgili görüşlerini bildirdi. Analiste göre o altcoinde büyük fırsat var…

Ünlü Analist O Altcoinlerdeki Fırsatı Gösterdi

Kripto para piyasalarında Bitcoin (BTC) rüzgarı hiçbir zaman dinmedi. Lider kripto para birimi, piyasanın adeta kralı olarak her dönemde en popüler coin olmayı başardı. BTC’nin başlattığı bu akımda, birçok dev yatırım şirketi ve büyük oyuncular da zaman zaman BTC’ye yaptığı yatırımlar ile lider hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Son olarak geçtiğimiz haftanın sonunda Grayscale ve MicroStrategy şirketleri rezervlerine eklediği BTC miktarlarını açıklamıştı. Fakat bir diğer yandan bazı şirketler de uzun süre önce yaptığı altcoin yatırımlarından ne kadar kazanç elde ettiğini açıkladı. Bu açıklama ile birlikte birçok kripto para kullanıcısının iştahı kabardı ve altcoinlere olan ilgide artış başladı. Dün Polychain ve a16z şirketlerinin altcoinlerden milyonlarca dolar kazanmasının açıklanması üzerine bugün, kripto para piyasalarında nokta atışı tahminleri ile şöhret olan başarılı analist Michael Van de Poppe, Twitter üzerinden bir paylaşımda bulundu. Twitter’da takipçileri ile etkileşime geçen başarılı analist, bir altcoin hakkındaki görüşlerini dile getirdi ve o altcoinde büyük fırsat olduğunu ifade etti.

Poppe Önce BTC’yi Değerlendirdi

Altcoin tahminleri ve yorumlarından önce popüler analist Michael Van de Poppe, önce Bitcoin (BTC) ile ilgili bazı yorumlarda bulundu. Twitter’da 88 bin takipçisi bulunan Poppe, BTC’nin şu sıralar kendisine bir yerel dip noktası bulmaya çalıştığını ve kullanıcıların sabırlı olması gerektiğini ifade etti. Analiste göre Bitcoin 18 bin 500 dolar ile 18 bin 700 dolar arasındaki önemli bölgede bir destek seviyesine tutunmaya çalışıyor. BTC ile ilgili yaptığı yorumlarda Poppe konuya ilişkin; “Eğer momentum daha aşağı seviyelere kayarsa, long pozisyonlarda çok acele etmeye gerek yok. Fırsatlar gelecek ve sabırlı olanlar karşılığını alacak.” dedi.

Poppe OCEAN’ın BTC’ye Bağlı Olarak Yükselebileceğini Söyledi

Başarılı analist Poppe, BTC’nin bu seviyelerin altına düşmesi halinde bir sonraki destek seviyesinin 17 bin 700 dolar olabileceğini belirtti. Michael Van de Poppe, BTC yerel dip noktası arayışını sonlandırdığında ve piyasalarda düzelmeler başladığında, bu duruma bağlı olarak Ocean Protocol’ün (OCEAN) kendi alanındaki en iyilerden biri olabileceğini belirtti. Poppe’un işaret ettiği Blockchain projesi olan OCEAN, 0,02 dolarlık seviyesinden %3600 oranında bir artış göstererek 0,74 dolar seviyesine gelmişti.

Poppe Bir de Elrong’u (EGLD) İşaret Etti

Başarılı analist OCEAN coini dışında, Elrong (EGLD) altcoinini de yakından izlediğini belirtti. Başarılı analist Poppe, bu altcoinin ucuz işlemler görebilmesi ve çok hızlı şekilde güç sağlaması için geliştirildiğini dile getirdi. Ünlü analistin işaret ettiği Elrong (EGLD), geçtiğimiz Ekim ayında 6,93 dolar seviyesinin altına gerilemişti. Ardından altcoin, bir DeFi projesi olan Orion Protocol ile sağlanan ortaklık sonrasında tekrar yükselişe geçmişti.

Yorum Yap

Yorum Yap