1. Ana Sayfa
  2. Analizler
  3. Ünlü Trader Altcoin Patlaması ve XRP’de 1 Dolar Bekliyor!

Ünlü Trader Altcoin Patlaması ve XRP’de 1 Dolar Bekliyor!

Öngörüleri ve başarılı pozisyonları ile dikkat çeken ünlü trader ve kripto para analisti Michael van de Poppe, kripto para piyasaları ile ilgili önemli tahminler paylaştı. Traderın listesinde BTC, XRP ve altcoin piyasası yer alırken; Bitcoin’de düzeltme ve XRP’de 1 dolar tahminleri dikkat çekti. Altcoin cephesinde ise patlama bekleyen başarılı trader, Ripple’da 1 dolar hedefine gidilene kadar aşılması gerekli engelleri de tek tek sıraladı.

Ünlü Trader Altcoin Patlaması ve XRP'de 1 Dolar Bekliyor!

Popüler kripto par analisti ve usta trader Michael van de Poppe, BTC ve altcoin piyasası ile ilgili önemli tahminlerde bulundu. Ripple (XRP) için 1 dolar beklentisi paylaşılan usta ismin analizlerinde, BTC için yaklaşık yüzde 26’lık bir düzeltme öngörüldü. Michael van de Poppe altcoin piyasasında ise yeni bir “patlama” bekliyor.

Michael van de Poppe: BTC İçin Düzeltme, Altcoin’ler İçin Patlama!

Başarılı isim Twitter üzerinden paylaştığı kripto para tahminleri ile gündem olurken, Bitcoin (BTC) için düzeltme beklediğini attığı Tweet ile takipçilerine duyurdu. Mevcut seviyelerinden yüzde 26 geri çekilme beklediğini ifade eden usta analist, yeni bir altcoin patlamasının ise an meselesi olduğunu düşünüyor. Görüşlerini ifade ederken analist, “Kripto Twitter’ın çoğunluğuna tebrikler, sonunda kırıldı. Zor bir üç yıl oldu. Bu olan çok güzel ve komik, hala bu yeni döngünün sadece başlangıcı! Hala BTC’nin bir düzeltme yapması gerektiğine inanıyorum. 16 bin dolar veya 14 bin dolara doğru bir düzeltme daha yaparsa gerçek altcoin sezonu ve parti başlayabilir.” şeklinde beklentilerini paylaştı.

Michael van de Poppe: Ripple 1 Dolara

Altcoin piyasasına müjde niteleğinde gelen tahminleri ile heyecan yaratan Michael van de Poppe, popüler altcoin Ripple (XRP) tahminleri ile de gündem oldu. En büyük üçüncü kripto para biriminde 1 dolar beklentisini paylaşan analist, analizinde verdiği hedef için kripto paranın 0,635 dolar seviyesi üzerinde kalması gerektiğini ifade etti.

Analist, “Birkaç borsada 0,20 dolardan 0,80 dolara kadar çok büyük bir yükseliş yaşadığımızı görüyoruz. Günlük grafiklerde 0,30 dolar ve 0,45 dolar civarında iki destek seviyesi tanımlayabileceğimiz güzel bir mola verdik. Burada direnç alanını kırmaya çalıştığımızı görüyoruz. Bununla birlikte desteği sürdürmek istiyorsak, fiyatı 0,635 doların üzerinde tutmamız gerekiyor. Bu devam ederse, 1 dolar gibi yeni bir zirveye doğru gidiyor olabiliriz. 0,635 doları kaybedersek, piyasalar yeni bir destek bölgesi olarak 0,45 – 0,47 dolar seviyeleri arasında seyri sürdürmelidir.” ifadeleri ile ayrıntılı Ripple analizini paylaştı.

Michael van de Poppe Tahmin Karnesi Başarılı!

Twitter üzerinden paylaşımları ile Bitcoin ve altcoin piyasası ile ilgili önemli analizler paylaşan Michael van de Poppe, yeni tahminleri ile altcoin piyasasına dikkatleri çekti. Usta analist bu yılın ilk çeyreğinde altcoin sezonunu doğru tahmin etmesi yanında BTC düşüşünü saatler öncesinde haber vermesi ile ün saldı. Tahmin karnesi başarılı olan analistin beklentilerini tüm kripto piyasası yakından takip ediyor olacak.

Yorum Yap

Yorum Yap