1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Ünlü Trader Yüzde 8.700 Fırlayacak Dedi! İşte Bitcoin Düşüşünü Bilen Traderdan Bitcoin, Chainlink ve Ethererum Tahminleri!

Ünlü Trader Yüzde 8.700 Fırlayacak Dedi! İşte Bitcoin Düşüşünü Bilen Traderdan Bitcoin, Chainlink ve Ethererum Tahminleri!

Mart ayında BTC’de gerçekleşen düşüşü tahmin ederek ününe ün katan usta analist, yeni çılgın tahminleri ile gündem oldu. Bitcoin, Chainlik ve Ethereum hakkında çılgın tahminleri ile parapobil bir patlamaya işaret eden CryptoCapo, ABD Başkanlık seçimleri sonrasında nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini de takipçileriyle paylaştı. Analistin öngörülerinde her üç coin için yükseliş beklentisi yer alırken, yüzde 8.700 gibi çılgın bir hareket ise LINK özelinde bekleniyor.

featured

Bitcoin’de Mart ayı 3.500 dolar düşüşünü tutturan CryptoCapo, üç coin için ralli bayrağını gösterdi! BTC, LINK ve ETH özelinde teknik hedeflerini paylaşan usta analist, ABD seçimleri sonrasında izlenmesi gereken yollarla ilgili önemli ipuçları verdi. Uzun dönemli kripto önerileri paylaşan analistin hedeflerinde ise yüzde 8.700 getiri potansiyeli bulunuyor!

“Ethereum Yükselişi 2022 İlk Çeyreğine Kadar Sürecek”

Ünlü analist ilk değerlendirmesinde Ethereum’a öncelik verirken, ETH/BTC çiftinin boğa piyasasına göz kırptığını ifade etti. Paylaştığı grafikte oluşan parabolik hareket trendine işaret eden analist, ETH 2020 ilk çeyrek tahminini mevcut seviyeye göre en az yüzde 935 prim olacak şekilde belirtti.

Çiftte ardı ardında gerçekleşen yeni zirvelere dikkat çeken analist, yükselen dipleri de grafik üzerinde işaret ederek 2 yıl süren ayı piyasasının bitmiş olabileceğini belirtti. Analistin senaryosu kripto para yatırımcıları arasında heyecan uyandırırken, haberin yazıldığı saatlerde ETH/USD 380 dolar düzeylerimde fiyatlanıyor.

Chainlink’te Çılgın Hedef: Tam Olarak Yüzde 8.700 Getiri!

CryptoCape radarına takılan ikinci coin ise Chainlink (LINK) oluyor. Ethereum’a göre daha kısa vadeli yükseliş hedefi paylaşan başarılı analist, 2021 yılı bitmeden LINK fiyatının 880 dolar üzerine çıkabileceğini öngörüyor! Mevcut fiyatlamada yüzde 8.700 gibi çılgın bir yükselişe işaret eden bu beklenti sonrası LINK/USD 10,54 dolar düzeylerinde fiyatlanıyor.

BTC Önce Konsolide Olacak!

Bitcoin için güçlü bir yükseliş öncesi konsolidenin devam edeceğine işaret eden CryptoCape, BTC için 15.000 dolara devam edecek yükseliş beklentisini paylaştı. Açıklamasında seçim öncesi ve sonrası olarak iki farklı senaryo çizen analist, “Seçim öncesi ve sonrası 14.000 – 12.700 dolar arasında BTC fiyatının değişeceğini düşünüyorum. Ardından 15.000 dolara devam edin.” ifadeleri ile BTC senaryosunu takipçileri ile paylaştı.

DataDash Kurucusu Nicholas Merten: BTC Çok Önemli Bir Seviyede!

Önemli bir analist olan DataDash kurucusu Nicholas Merten, BTC için temkinli bir yaklaşımda bulundu. Bitcoin’de yükselişin devam etmesi için kritik bir seviyeye gelindiğini ifade eden Merten, “Son 4 saat içerisinde 13.300 dolara iniyor ve burada direncin nerede olduğunu gördüğümüz çok kritik destek hattına geliyor. Bu kısa dalga döngüsü gösteriyor ki 14.000 – 14.500 dolar seviyelerinde anlatı toplanıyor. Şu anda nispeten zayıf görünürken 31 Ekim’den bu yana en büyük dört saatlik mum hacmi bunu kırmak için yeterli olabilir. Daha düşük bir seviyeye geçmeye başlarsak bu durum Bitcoin için çok kötü olur.” şeklinde görüşlerini aktardı.

Yorum Yap

Yorum Yap