1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. Usta Analist Tone Vays Bitcoin’i Yeniden Değerlendirdi

Usta Analist Tone Vays Bitcoin’i Yeniden Değerlendirdi

Doğru çıkan tahminleri ile adından sık sık söz ettiren deneyimli analist Tone Vays, Bitcoin'i yorumladı. Geçtiğimiz hafta son iki yılın zirvesine çıkan Bitcoin'in ne kadar daha yükseleceği yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Bitcoin hareketliliği ile ilgili yerli ve yabancı birçok analistten yorum gelmeye devam ediyor. Usta analistlerden Tone Vays da Bitcoin'in zirveye çıkacağını düşünüyor.

ABD seçim sonuçlarının da açıklanmasından sonra Bitcoin’in yükselişi hakkında sorulan sorular artmaya başladı. Bitcoin’in seçimlerden sonra yavaş yavaş düşüşe geçmesi ile yeniden yükselip yükselmeyeceği merak edilmeye başlandı. Bitcoin piyasasında alım ve satım yapan birçok yatırımcı analistlerin piyasa ile ilgili yorumlarını ilgi ile takip ediyor.

Geçtğimiz haftadan bu yana birçok analistin Bitcoin’in yükselişinin devam edeceğini söylemesinin üzerine, ABD seçim sonuçlarının açıklanması ile Bitcoin 1000 dolardan fazla değer kaybetti. Analistler tarafından kolonidasyon olarak değerlendirilen bu sürecin kısa zaman sonra yükseliş ile kırılacağı tahmin ediliyor. Bitcoin üzerine sorulan soruların artması ile birçok tahmini doğru çıkan deneyimli analist Tone Vays da Bitcoin’in içinden geçtiği süreci ve yükselişini yorumladı.

Önümüzdeki 3 Hafta İçinde Bitcoin 17 Bin Dolara Yükselecek

Bitcoin analistlerinden Tone Vays önümüzdeki haftalar içinde Bitcoin’de yaşanacak değişimleri yorumladı. Ekim ayının sonundan ABD seçimlerinin açıklanmasına kadar yükselişini sürdüren Bitcoin’in önümüzdeki 3 hafta içinde 17 bin doları görmesini beklediğini söyleyen Vays, daha fazlasına ulaşılma ihtimali olduğunu da belirtti.

Tone Vays, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek fiyatına çıkacağını açıkladığı Bitcoin ile ilgili kısa vadedeki fikirlerini Youtube üzerinden yayınladığı son videosunda anlattı. Önümüzdeki haftalarda kritik bir kırılma yaşayacağını düşündüğü Bitcoin’in 17 bin dolar ya da üstüne çıkacağını söyleyen Vays ivmenin hızlanacağını düşünüyor.

Bitcoin Zirveyi Ne Zaman Görecek?

Bitcoin’in önümüzdeki süreçte yaşayacağı yükseliş ile ilgili radikal açıklamalar yapan analist Vays, likitide sorununu çözme senaryoları ve fonlama konularında da fikirlerini açıkladı.

Deneyimli analist Tone Vays, Bitcoin’in önümüzdeki süreçte tüm zamanların rekorunu kıracağını dile getirdi. Güven kaybetmek istemediğini belirten analist, elinden sonunda Bitcoin’in zirveye ulaşacağını ancak bunun normalden daha kısa zaman içinde gerçekleşmesini beklediğini belirtti.

BitMEX Fonlama Oranını Değerlendirdi

Tone Vays Bitcoin’i değerlendirdiği videosunda BitMEX’in fonlama konusundaki açıklamalarına da yorum yaptı. BitMEX geçtiğimiz günlerde fonlama oranının amacı ile ilgili kendi yorumunu açıklamıştı. Fonlamanın kripto para trader’larının likitide sağlamaya çalışma ihtimaline göre tasarlandığını açıklamıştı. Tone Vays da negatif fonlama oranının likitide sağlamaya yönelik atılan bir hamle olduğunu doğruluyor.

Tone Vays, birçok analist gibi Bitcoin’in yükselişine devam edeceğini ve zirveyi göreceğini düşünüyor. Bununla beraber bu yükselişi politik gündemlerin yanı sıra kripto para piyasalarında atılan beklenmedik adımlara göre yorumluyor. Negatif fonlama oranlarını da değerlendiren Vays, Bitcoin yükselişi ile likitide bulma çalışmaları arasında bir bağlantı kuruyor.

Yorum Yap

Yorum Yap