1. Ana Sayfa
  2. Coin Gündemi

VET İçin Kritik Seviyeler Görüldü!

Popüler para kripto birimleri arasında bulunan VET bir süredir yatırımcılarının bekledikleri fiyat performansını tam olarak göstermiyor. Özellikle uzun süredir beklenmekte olan yükselmesini ani şekilde gösteremeyen birim şimdilik önemli direnç bölgelerini test ediyor. Bu test aşaması kapsamında ise birimin yeni bir yükselme gösterebileceği uzmanlar tarafından dile getiriliyor.

VET İçin Kritik Seviyeler Görüldü!

Adından özellikle geçen dönemlerde yaşadığı ani yükselişler ile bahsettiren ve pek çok kişinin dikkatini çekmiş olan VET an itibariyle 0,228 dolar ve 0,245 dolar arasında bulunan direnç bölgesini test ediyor. Uzmanlara göre 0,245 doların üzerinde belirleyici şekilde olacak bir kapanış yeni ralliyi başlatabilir. Bu durumun yaşanması için birimin önemli seviyelerdeki yükselişine çok dikkat etmesi gerekiyor.

VET Boğaları Önemli Direnç Gösteriyor

Popüler kripto birimlerinden olan VET özellikle Ocak ayından itibaren önemli kazançlar elde etmiş oldu. En son 17 Nisan tarihinde 0,279 dolar bandına gelmiş ve bu sayede tüm zamanların en yüksek seviyelerini de görmüştü. Ancak bu seviye sonrasında ise bir geri çekilme dönemi yaşamaya başlamıştı. Fakat piyasaların ivme kazanması ve aynı zamanda boğaların da önemli çabaları ile VET yukarı taşınmaya başlandı. Boğalar bu kapsamda 0,288 dolar ve 0,245 dolar arasında bulunan direnç bölgesinin üç kez test edilmesine karşılık tam olarak istenen başarıyı gösteremediler. Fakat yine de boğalar bu bölgeyi aşmak için girişimlerine devam ediyorlar.

VET Neyi Takip Edecek?

Uzman yorumculara göre VET fiyatının 0,245 doların üzerinde önemli bir kapanış yapması yeni bir yükselme trendini bir araya getirebilir. Bu kapsamda da VET yüzde 10 üzerinde yukarıya sıçrama yaparak uzun zamandır beklemekte olduğu 0,266 dolar bandına kadar önemli bir çıkış yapabilir. Bu seviyenin sonrasında ise hareketin boğaların lehinde olması durumunda ise popüler birim fiyatını özellikle 0,303 dolar seviyesine çekebilir. Diğer yandan birimin MRI grafiklerine bakıldığında potansiyelini koruduğu görülüyor. Yükseliş ivmesini burada sürdürmekte olan birim önemli destek noktasını da 0,222 dolar olarak kaydetmiş durumda. VET fiyatı bu destek altına sarkma yaşarsa yükseliş durumu ise gerçekleşmeyebilir. Devam edecek olan bir satış baskısında ise VET fiyatında 0,192 dolar bandına kadar geri çekilme de yaşanabilir.

Uzmanlara göre VET fiyatlarında 0,245 dolar seviyesi kritik direnç seviyesini oluşturuyor. Bu kritik direnç seviyesinin aşılabilmesi çok büyük önem taşıyor. Bu durumun aşılması halinde ise fiyatlarında çok önemli yükselişler kaydedilebilir.