1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Voorhees: Getiride Rakipsiz BTC Her Portföye Girmeli

Voorhees: Getiride Rakipsiz BTC Her Portföye Girmeli

Kendisini Shapeshift CEO’su olarak tanıdığımız Erik Voorhees, Bitcoin için varlık yöneticilerine seslendi! Halen BTC’den habersiz bir varlık yöneticisi varsa, işletmelerini ciddi şekilde kontrol etmesi gerektiklerini ifade eden Voorhees, karşılaştırmalı paylaştığı 10 yıllık BTC getirisini göstererek her varlık yöneticisinin Bitcoin alması gerektiğini ifade etti. 10 yıllık getirisi yüzde 7 milyon 838 bin gibi devasa bir rakama ulaşan BTC’nin en yakın rakibi S&P 500 ve endeksin getirisi sadece yüzde 201!

Voorhees: Getiride Rakipsiz BTC Her Portföye Girmeli

Bitcoin (BTC) alımı ile ilgili ilginç bir öneri Shapeshift CEO’su Erik Voorhess tarafından paylaşıldı! Varlık yöneticilerine seslenen Voorhess BTC’nin her portföyde yer alması gerektiğini ifade ederken, halen Bitcoin’den habersiz olan şirketleri de eleştirdi.

Voorhees: Her Varlık Yöneticisi Bitcoin’i Anlamalı!

Erik Voorhees finansal alanda BTC başarısına değinerek, her varlık yöneticisinin Bitcoin’in anlaması gerektiğini ifade etti. Bir adım daha ileri giderek BTC’yi anlamayan varlık şirketlerine seslenen Voorhees, “İşletmelerini ciddi bir şekilde kontrol etmeliler.” göndermesinde bulundu.

Voorhees: 10 Yılda Bitcoin Tüm Yatırımlardan Çok Daha Üstün

Twitter üzerinden analiz platformu Messari’nin kurucu ortağı Dan McArdle tarafından paylaşılmış Tweet’i retweet eden Erik Voorhees, 10 yıllık BTC performansını “inanılmaz” olarak değerlendirdi. 10 yıllık performansta altın yüzde 32 ve S&P 500 endeksi yüzde 201 getiri sağlarken, Bitcoin tam yüzde 7 milyon 838 bin gibi inanılmaz bir getiri sağlamayı başardı. BTC’nin gösterdiği bu muazzam başarı ise Shapeshift CEO’su tarafından “diğer tüm yatırımlardan çok daha üstün” olarak değerlendirilmesi için yeterli kanıt olarak kabul edildi.

Danny Masters: Portföyünüzde BTC Bulunmaması Bir Kariyer Riski!

Erik Voorhees ile gündeme gelen BTC yatırımı zorunluluğu, son dönemde birkaç önemli ismin daha gündemindeydi. JP Morgan emtia tüccarı Danny Masters, CNBC’de katıldığı bir programda Bitcoin yatırımının zorunluluğunu, “Portföyünüzde Bitcoin bulunmaması, bir kariyer riskidir.” ifadeleri ile belirtti. 2 Aralık tarihinde Genesis CEO’su Michael Moro paylaşımı ile bu isimleri desteklemiş ve 2021 yılında halka açık 250 şirketin BTC’ye yatırım yapacağını tahmin ettiğini belirtmişti. Analistler BTC ve altın karşılaştırmasında açık ara kazanan BTC’yi “Z kuşağının parası” olarak tanımlarken, BlackRock baş yatırım sorumlusu Larry Fink, “Bitcoin büyük ölçüde altının yerini alacak” ifadelerini paylaşmaktan çekinmedi.

BTC 10 Yılda Ne Getirdi?

BTC getirisi 10 yıllık periyotta yüzde 8 milyon gibi inanılmaz bir boyuta ulaşırken, getirilerin her yıl düzenli olarak büyüdüğü Dan McArdle paylaşımı ile gösterildi. Verilen karşılaştırmasında ilk yıl yüzde 165 kazandıran BTC, yüzde 24 kazanç sağlayan altın ve yüzde 19 kazanç sağlayan S&P 500 endeksini geride bırakmayı başarmıştı. Beş yıllık zaman diliminde yüzde 5 bin 25 kazandıran BTC, 10 yılda ise 8 milyon getiriye yaklaşarak hiçbir yatırım aracının sunmadığı muazzam getiriyi yatırımcılarına kazandırmayı başardı.

Yorum Yap

Yorum Yap