1. Ana Sayfa
  2. Coin Gündemi

Voyager Token Nedir?

Voyager Token, e-ticarete yönelik kripto projesidir. Voyager Token özellikleri nelerdir, nasıl alınır? Merak edilen ayrıntılara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Voyager Token Nedir?

Voyager token, e-ticarete yönelik bir kripto para ve Blockchain projesi olarak bilinir. Voyager Token, Uber ile E*TRADE’in kurucu ortakları tarafından hayata geçirilen bir projedir. Voyager, dünya çapındaki kullanıcıların 30’dan fazla kripto para birimi ile sadece ABD doları kullanarak harcama yapmasına olanak sağlar. Ayrıca mevduat getirisi elde etmesini ve bunları hiçbir limit olmadan gerçekleştirmesine destek olur. Tamamen komisyonsuz olduğu belirtilen projenin kripto para birimi ise Voyager Token olarak bilinir.

Voyager Token Neden Kullanılır?

Voyager’in tercih edilme sebebi daha çok VGX ödüllerine sahip olma hakkıdır. Kripto para yatırımcıları ve bu platformu kullananlar Voyager kripto para ekosistemi içerisinde VGX ödülleri kazanabilme hakkına sahip olur. Voyager uygulaması kullanıp Voyager Coin stake eden yatırımcıların gün geçtikçe daha fazla coin kazandığı herkes tarafından bilinen bir durum haline gelir. Kripto para uygulaması yakında geri ödeme hizmeti verme ve kullanıcıların bu platform aracılığı ile yaptığı alışverişlerden puan elde edebileceği duyurulan yeni bir haberdir.

Voyager Token’ın 2021 Yılında Ortalama Değeri Nedir?

Voyager Token değeri son ay için 11 Şubat 2022 tarihinde en düşük 2,3700 dolar olurken 24 Şubat 2021 tarihinde 6,8400 dolar ile son bir ayın en yüksek değerini almıştır. 1 Voyager Token 6,80 dolara ve 50 TL’ye denk gelir.

Voyager Token Coin Nasıl Alınır?

Voyager Token Coin alımı Binance sanal platformu ile kolay bir şekilde alınabilir. Binance sanal borsası yatırımcılara tam kapsamlı güvenlik sunduğundan en çok tercih edilen sanal borsa haline gelmiştir. Voyager Token Binance platformunda BOX olarak geçer. Voyager Token alma işlemleri için izlenecek yollar aşağıdaki gibidir:

  • Voyager Token Coin satın almak için borsa hesabına TL yüklemesi yapmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak ilk yapılması gerekenlerdendir.
  • Kripto para almak için Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklanır.
  • Açılan sekmede kaç TRY ile işlem yapmak isteniyorsa o seçilip, Coin kısmından Bitcoin’i yani diğer adı ile BTC işaretlenir.
  • BTC aldıktan sonra yine sayfanın sol üstündeki “Al-Sat” seçeneğini ön izleme yapılır ve “Klasik” sekmesine tıklanır.
  • Açılan bölümde sağ üstten Bitcoin sekmesini seçilir ve arama butonuna BQX yazılır
  • Sayfanın altında açılan BQX/BTC çiftini seçimi yapılır.
  • Daha sonra ortadaki “BQX AL” sekmesine gelip, alınmak istenen Voyager Token Coin miktarı girilir.
  • İstenilen miktar girildikten sonra yatırımcı işleme onay vererek Voyager Token Coin alma işlemini tamamlar.

Yorum Yap