1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Yatırımcılar Kripto Para Dünyasını Büyütüyor

Yatırımcılar Kripto Para Dünyasını Büyütüyor

Kripto para camiasının Bitcoin, Ripple ve Ethereum yükselişi ile çalkalandığı bugünler Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’dan konu ile ilgili çarpıcı açıklamalar geldi. Kurumsal yatırımcılarının kripto para dünyasına ilgisinin her geçen gün arttığını söyleyen Garlinghouse Bitcoin’in enflasyon karşısındaki öneminden ve XRP’nin avantajlarından bahsetti.

Yatırımcılar Kripto Para Dünyasını Büyütüyor

Bitcoin’in hızlı yükselişinin ardından altcoinlerin de çarpıcı bir ivme kazanması kripto para camiasını hareketlendirdi. Son haftalarda başta Bitcoin, Ethereum ve Ripple olmak üzere birçok altcoin ciddi anlamda ivme kazandı ve kripto para dünyasının hacmi genişlemeye başladı. Kripto para dünyasındaki gelişmeler ile ilgili birçok analist çeşitli yorumlarda bulunmaya devam ediyor. Bu yorumlara Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un Bitcoin ve XPR yorumları da eklendi.

Geçtiğimiz günlerde kripto para dünyası için kurumsal yatırımcıların ne kadar önemli olduğundan bahseden Garlinghouse Bitcoin’in enflasyona karşı koruyucu bir noktada durduğunu ve XRP’nin işlem hızı ve maliyet açısından ne kadar avantajlı olduğunu anlattı.

Kurumsal Yatırımcıların İlgisi Artmaya Devam Edecek

Kripto para dünyasındaki gelişmelerden son derece memnun olan Brad Garlinghouse, kurumsal yatırımcıların kripto paraya olan ilgilerinin rakipsiz bir şekilde arttığını söyledi. Ünlü CEO, yatırımcıların kripto paraya ilgilerinin artmasının, bu sanal paraların gerçek dünyada kullanılabilmesine izin verecek platformların yaratılması olduğunu söyledi. Garlinghouse kurumsal yatırımların artacağını düşünüyor.

Garlinghouse XPR’nin Avantajlarını Analttı

Ripple CEO’su konuşmasında XRP’nin avantajlarından da bahsetti. Önceki açıklamalarında XRP’nin büyüdüğünü ve alanını daha da genişleteceğini açıklayan Garlinghouse XRP’nin neden önemli olduğu konusuna maliyetini ve işlem hızını işaret ederek cevap verdi. Brad Garlinghouse yükselişte olan kripto para birimi XRP’nin işlem hızının yüksek olduğunu, maliyetinin düşük olduğunu ve kolay ölçeklendirilebilir olduğunu söyleyerek, kripto para birimine övgüler yağdırdı. Garlinghouse bu kadar fazla avantaja sahip olan kripto para birimi için düzenleyicilerden potansiyeli değerlendirmelerini ve uygun oyun alanı yaratmalarını istiyor.

Ripple CEO’sunun BTC Fikirleri Değişti

Garlinghouse konuşmasında Bitcoin ile ilgili de birçok olumlu yorumda bulundu. Önceki konuşmalarında birçok kez Bitcoin’i çeşitli yönlerden eleştirmiş olan Garlinghouse’un lider kripto para birimi ile ilgili fikirleri değişmiş gibi gözüküyor. Garlinghouse Bitcoin’i son derece değerli bir depo olarak değerlendirdiğini açıkladı. Enflasyondan korunma noktasında lider kripto parar birimi Bitcoin’in çok önemli bir noktada durduğunu söylüyor.

Ripple Merkezini İngitere’ye Mi Taşıyor?

Brad Garlinghouse kripto para dünyasındaki birçok olumlu gelişme ve kripto para birimleri ile ilgili fikirlerini açıkladıktan sonra, XRP’nin bir benimsenme problemi ile karşı karşıya olduğunu söyledi. Ripple şirketinin önündeki en büyük sorunu ABD’deki düzenleyicilerin belirsizliği olarak gören Garlinghouse bu sorunu çözmek için Ripple’ı İngiltere’ye taşımayı düşündüğünü söyledi. İngiltere’deki düzenleyicilerin daha net bir çerçeveye sahip olduğunu açıklayan Garlinghouse, bu taşınma ile hem XRP’nin benimsenme oranının yükseleceğini hem de kripto para dünyasındaki artışın devam edeceğini düşünüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap